Obszar działań

HomeObszar działań

Miner Aluminium – Twój producent drzwi aluminiowych z województwa śląskiego

Miner Aluminium to firma działająca na terenie województwa śląskiego, która zajmuje się m.in. produkcją drzwi aluminiowych. W naszej ofercie można znaleźć, chociażby modele drzwi przeciwpożarowych. Są one odporne na wysokie temperatury oraz działanie ognia, spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa, a jednocześnie charakteryzują się wysokimi walorami estetycznymi. Wysokiej klasy drzwi przeciwpożarowe są przeznaczone dla obiektów firmowych, przemysłowych i użytku publicznego. W asortymencie firmy znajdują się także drzwi przesuwne, które sprawdzą się idealnie do montażu na przykład w garderobie. Od lat zajmujemy się stolarką okienną i drzwiową na terenie Śląska, gdzie posiadamy doskonałą renomę.

Okna aluminiowe oraz inne jakościowe produkty – sprzedaż na Śląsku

Jako firma produkująca m.in. okna aluminiowe stawiamy przede wszystkim na wysoką jakość surowców używanych do wytwarzania naszych towarów. Muszą gwarantować trwałość, odporność na różne warunki atmosferyczne, jednym słowem niezawodność. Proponowane przez Miner Aluminium fasady aluminiowe łączą ze sobą dwa aspekty – estetykę oraz funkcjonalność. Wykonujemy także zamówienia na ogrody zimowe. Te konstrukcje aluminiowe to coraz popularniejsze rozwiązanie dla tych, którzy chcą cieszyć się dodatkową przestrzenią poza domem. Wykonujemy ogrody zimowe przeznaczone pod zabudowę werandy, ganku czy jako części bloku mieszkalnego.

Wyjątkowe drzwi na wymiar – oferta na Śląsku

Jeśli potrzebujesz nietypowego wariantu drzwi, proponujemy zakup drzwi na wymiar. Sprawdzą się one doskonale w przypadku niecodziennych otworów drzwiowych. Zajmujemy się ich sprzedażą oraz szybkim i fachowym montażem. Realizujemy usługi zarówno na drzwi wewnętrzne, jak i zewnętrzne. Montaż aluminiowych drzwi zewnętrznych nie będzie w tym wypadku problemem, ze względu na ich lekkość. Zachęcamy do przejrzenia szczegółowej oferty dostępnej na stronie. Drzwi aluminiowe stają się obecnie coraz popularniejszą opcją, są doceniane ze względu na swoją funkcjonalność, trwałość, a ich estetyka nie ustępuje modelom drewnianym. Zajmujemy się stolarką na Śląsku kompleksowo.

Z naszym biznesem docieramy do mieszkańców Śląska i takich miast jak: