Katowice

HomeKatowice

Wysokiej jakości konstrukcje aluminiowe dla mieszkańców Katowic

Miner Aluminium to producent stolarki aluminiowej, który zajmuje się szeroko pojętymi konstrukcjami aluminiowymi. Mamy do zaoferowania naszym klientom z Katowic i nie tylko najwyższej jakości drzwi oraz okna aluminiowe stworzone z myślą o długim użytkowaniu, co jest możliwe dzięki trwałym i odpornym na wszelkie warunki atmosferyczne materiałom. Wśród drzwi aluminiowych dostępne są różne warianty, zależnie od tego, jaką funkcję mają spełniać. To m.in. drzwi automatyczne, które zapewniają przede wszystkim wygodę oraz komfort użytkowania. Konstrukcje aluminiowe od Miner Aluminium to gwarancja tylko najwyższej jakości!

Katowice

Systemy oraz drzwi przeciwpożarowe

Jako producent stolarki aluminiowej oprócz drzwi mieszkalnych produkujemy również te przeznaczone do innych typów budynków. Drzwi przeciwpożarowe tworzone przez Miner Aluminium spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa. Są odporne na wysokie temperatury, jak i działanie ognia. Odpowiednie drzwi ppoż w połączeniu z innymi systemami przeciwpożarowymi niwelują rozprzestrzenianie się pożaru, zapewniając w ten sposób właściwą ochronę. Systemy przeciwpożarowe to zbiór składowych, których celem jest zapobieganie wystąpienia lub szerzenia się pożaru. Drzwi przeciwpożarowe wykonane z aluminium sprawdzą się idealnie w roli takiego właśnie elementu.

Oferta drzwi na wymiar

Dla klientów, którzy szukają niekonwencjonalnych rozwiązań, polecamy drzwi na wymiar. Do każdego zlecenia na drzwi na zamówienie podchodzimy indywidualnie, ponieważ najważniejsze jest dla nas zadowolenie ich nabywców oraz spełnienie wszelkich oczekiwań. Usługa dotyczy zarówno drzwi zewnętrznych, jak i wewnętrznych. Drzwi wejściowe to wizytówka domu, dlatego warto postawić na wyjątkowy model, równocześnie pasujący do elewacji budynku. Zachęcamy do skorzystania z oferty. Stolarka aluminiowa od Miner Aluminium to gwarant niezwykłego designu oraz użytkowania na lata.

Wyjątkowe wyroby aluminiowe od Miner Aluminium

Miner Aluminium jest także producentem okien aluminiowych. Cechują się one wysoką odpornością na wilgoć oraz niekorzystne warunki atmosferyczne, ponieważ aluminium nie koroduje. Dla bardziej wymagających klientów polecamy okna na wymiar. Dzięki takiej usłudze każdy jest w stanie idealnie dopasować je do swoich potrzeb i wizji. Miner Aluminium to również producent lekkich drzwi z aluminium. Ich niewielki ciężar jest ogromnym plusem, jeśli chodzi o montaż. Postaw na wyroby aluminiowe prosto z Dąbrowy Górniczej i ciesz się ich długim użytkowaniem!