Ogrody zimowe

HomeOgrody zimowe

Ogrody zimowe, składają się z konstrukcji aluminiowej dachu, charakteryzującej się wysoką jakością, trwałością i estetyką. Dopełnienie stanowią pionowe drzwi i szklenia, montowane między słupami, dobrane w dowolnym systemie, zarówno z PVC jak i aluminium, m.in.:

– Victorian Plus
– Aliver 2000+
– Terassendach
– systemy dodatkowe, m.in.:
– Macassar
– Insect system
– Flyscreen

Ogrody zimowe to wspaniały sposób na stworzenie dodatkowej przestrzeni w swoim domu, która pozwala na cieszenie się świeżym powietrzem i otaczającą nas przyrodą przez cały rok. Nasza oferta obejmuje trzy modele ogrodów zimowych: Aliver 2000+, Victorian Plus oraz Terassendach.

Model Aliver 2000+ to połączenie elegancji i funkcjonalności. Jego nowoczesny design i wysokiej jakości materiały sprawiają, że jest to doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących sobie wyjątkowy wygląd swojego domu.

Victorian Plus to natomiast ogród zimowy, który zachwyci swoim klasycznym designem. Jest on idealny dla osób, które cenią sobie tradycyjne rozwiązania i elegancki wygląd swojego domu.

Terassendach to natomiast ogród zimowy, który idealnie sprawdzi się jako dodatkowe miejsce do wypoczynku. Jego duża powierzchnia i wysoka jakość materiałów zapewnią komfort i wygodę użytkowania.

Nasze ogrody zimowe są wykonane z najlepszych surowców i spełniają najbardziej rygorystyczne normy jakości. Są one odporne na warunki atmosferyczne, takie jak deszcz, śnieg i mróz, dlatego też są idealne do zastosowania w każdym klimacie. Nasze ogrody zimowe cechują się także wysoką estetyką i funkcjonalnością oraz zapewniają doskonałą izolację termiczną i akustyczną.