Bytom

HomeBytom

Bytom – okna i drzwi skrojone dla Ciebie

Miner Aluminium to producent okien dla najbardziej wymagających Klientów. Dzięki doskonałym pod względem jakości materiałom okna dają tak wyśmienity praktyczny i funkcjonalny efekt. Podczas produkcji okien przez naszą firmę stawiamy przede wszystkim na zadowolenie przyszłych użytkowników. Wszelkie okna i drzwi z asortymentu Miner Aluminium są dostępne w różnych barwach i kształtach, aby Klient mógł wybrać te, które najbardziej mu odpowiadają. W ofercie firmy znajdują się także ogrody zimowe, zyskujące coraz większą popularność wśród fanów wypoczynku na zewnątrz. Nasza firma znajduje się blisko Bytomia i innych miast tego regionu – zapraszamy do odwiedzin zwłaszcza mieszkańców i Inwestorów z tych okolic.

Bytom
Bytom

Drzwi zewnętrzne, przesuwne i na wymiar – blisko Bytomia i innych miast

Nasza firma posiada szeroki wybór drzwi zewnętrznych, jak i wewnętrznych. Dla tych bardziej wymagających możemy zaproponować usługę drzwi na wymiar, dzięki której stworzymy model pasujący do tych najbardziej skomplikowanych projektów. W asortymencie Miner Aluminium znajdują się również drzwi przesuwne. Sprawdzą się one idealnie do mniejszych pomieszczeń, w których jest niewiele przestrzeni, np. w garderobie, ciasnym korytarzu lub przedpokoju. Serdecznie zapraszamy mieszkańców Bytomia i okolic do zapoznania się z naszą ofertą.

Drzwi na wymiar – zapraszamy Klientów z Bytomia

Asortyment naszej firmy tworzą m.in. drzwi przesuwne łączące w sobie design i funkcjonalność. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie nie można zastosować drzwi otwieranych na oścież. Niezależnie od stylistyki i przeznaczenia wnętrza, oddadzą charakter dowolnego pomieszczenia lub budynku. Szeroki wybór kolorów i wariantów sprawia, że to oferta dla każdego. Siedziba naszej firmy mieści się w wygodnym punkcie, blisko Bytomia i innych miast. Jako producent okien i drzwi działamy na rynku już od wielu lat. Dzięki naszemu doświadczeniu dajemy gwarancję tego, że inwestycja w okna i drzwi będzie dopasowana do wymogów i budżetu.