Tychy

HomeTychy

Tychy – drzwi i okna aluminiowe od Miner Aluminium

Będąc producentemdrzwi, stawiamy przede wszystkim na jakość. Nasze produkty muszą służyć klientom latami i być ponadczasowe, jeśli chodzi o wygląd. Drzwi aluminiowe to gwarancja właśnie tych dwóch aspektów. Są one niezwykle trwałe, a duży wybór kolorów oraz kształtów pozwala na dobranie idealnego stylu wpasowującego się w elewację budynku. Drzwi aluminiowe to także produkty niezwykle lekkie, w porównaniu z np. drewnianymi odpowiednikami. Ta cecha ułatwia ich montaż. Dla bardziej wymagających polecamy usługę drzwi na wymiar, zapewni ona dopasowanie drzwi do wszelkich otworów bez najmniejszego problemu, nieważne czy są to drzwi zewnętrzne, czy wewnętrzne.

Tychy

Drzwi przesuwne do niewielkich pomieszczeń

Oferujemy także opcję drzwi przesuwnych, które warto zastosować np. w garderobie. Dzięki nim oszczędzamy dużą ilość miejsca, które odgrywa ogromną rolę w tego typu małych pomieszczeniach. Drzwi przesuwne to także nowoczesny design. Sprawdzą się więc idealnie we współczesnych wnętrzach. Skorzystaj z naszej stolarki aluminiowej i ciesz się użytkowaniem przez długie lata! Zapraszamy do kontaktu mieszkańców Tychów i nie tylko.

Postaw na stolarkę aluminiową!

Miner Aluminium to także producent okien o doskonałej izolacji akustycznej oraz termicznej, co pozwala na zaoszczędzenie na kosztach ogrzewania. Nasze okna aluminiowe, dzięki wykorzystaniu materiałów najwyższej jakości, są produktem bardzo trwałym, ale również przyjemnym dla oka. Szeroki przekrój kształtów oraz kolorów pozwala na dobranie idealnego wariantu spośród dostępnych okien aluminiowych, który będzie zgrywał się z elewacją budynku.

Ogrody zimowe – Twoje miejsce na relaks

Dla klientów, którzy cenią sobie przebywanie na zewnątrz niezależnie od pogody, polecamy ogrody zimowe, czyli konstrukcje składające się z dachu, pionowych drzwi oraz szklenia między słupami. Zastosowanie ogrodów zimowych pozwoli również na skorzystanie z dodatkowej przestrzeni jako miejsca do przechowywania sprzętów i przedmiotów, dla których nie znalazło się miejsce w domu. Stolarka aluminiowa od Miner Aluminium to gwarant zadowolenia! Ofertę kierujemy m.in. do mieszkańców Tychów.